TERAŹNIEJSZOŚĆ

Rozwijamy się! Mamy zaszczyt poinformować, że po przerzuceniu całej sterty dokumentów udało nam się oficjalnie rozpocząć działalność jako Stowarzyszenie Kutnowskich Motocyklistów. A wszystko po to aby działać i robić jeszcze więcej!

Stowarzyszenie powstało z myślą o miłośnikach motocykli z Kutna i jego okolic. Chcemy aby wszystkich motocyklistów z Miasta Róż połączyła nie tylko wspólna pasja, ale także więzy przyjaźni. Pragniemy stworzyć miejsce które da wszystkim możliwość poznania się, zaplanowania wspólnych wypadów, uzyskania pomocy w trudnych sytuacjach i podczas niespodziewanych awarii albo zwyczajnego umówienia się na piwo w dobrym towarzystwie czy omówienia technicznych zawiłości Waszej maszyny.

Chcemy dążyć do zorganizowania na terenie miasta bujnego i atrakcyjnego życia motocyklowego, poprzez organizację spotkań, akcji charytatywnych, zbiórek na ważne i szczytne cele, pomocy zarówno sobie nawzajem jak i innym potrzebującym, a także imprez, zjazdów, zlotów, rozpoczęć i zakończeń sezonów. Chcemy także promować bezpieczne zachowania na drodze, aby w niezmienionym gronie spotykać się jak najdłużej.

Chcemy żeby stworzone przez Nas miejsce stało się przyjazne wszystkim motocyklistom, niezależnie od ich maszyny, światopoglądu, przynależności klubowej czy stowarzyszeniowej. Każdy jest równie ważny i tak samo mile widziany. Jeśli szukasz zgranej motocyklowej ekipy, zapraszamy!

Chcecie pomóc nam w rozwijaniu bujnego motocyklowego życia w Kutnie? Zapraszamy do współpracy i wspólnej świetnej zabawy!

Stowarzyszenie Kutnowskich Motocyklistów