ZAMÓW KALENDARZ !

Witajcie! Tym razem zgodnie z Waszymi oczekiwaniami przedstawiamy dwie wersje, które ucieszą zarówno Panie jak i Panów. Dziękujemy, że Wasze serca również kręcą się na najwyższych obrotach i pomagacie wspólnie z nami! Przypominamy, że kwota zebrana z kalendarzy trafi w całości do fundacji i dalej do naszej koleżanki Patrycji, która uległa poważnemu wypadkowi na motocyklu. Uważajcie na siebie i wjeżdżajcie w nowy sezon bezpiecznie i szczęśliwie!

Kalendarz z Motocyklistkami

– cena 35zł z przesyłką paczkomatem
– cena 30zł odbiór osobisty

Kalendarz z Motocyklistami

– cena 35zł z przesyłką paczkomatem
– cena 30zł odbiór osobisty

Jak zamówić? Wypełnij formularz poniżej, jeśli chcesz odebrać kalendarz osobiście zapraszamy Cię serdecznie do sklepu Lewiatan ul. Krasińskiego 22 w Kutnie, tam na miejscu czeka metalowa puszka do której należy wrzucić 30zł i odebrać kalendarz. Jeśli chcesz zamówić kalendarz z przesyłką wypełnij formularz, a w wiadomości zwrotnej otrzymasz numer konta do wpłat. Po weryfikacji wpłaty pakujemy Twój kalendarzyk i rozpoczyna on magiczną podróż paczkomatem. W okienku „Paczkomat” wpisz KOD np. KUT02A , paczkomat i jego kod znajdziesz na : https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Po kliknięciu na wyślij, formularz nie wyświetla podsumowania. Zamówienie zostaje wysłane mejlem do Kutnowskich Motocyklistów. Poczekaj cierpliwie na odpowiedź zwrotną z numerem konta do wpłaty i pozostałe informacje.